Hürriyet Mah Akgül Sk No : 17 Kağıthane İstanbul
0212 230 29 62
0535 396 90 00
Ücretsiz Keşif
captcha

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Mayadoor panjur ve kepenk değişen teknoloji ile birlikte panjur olarakda mayadoor arge çalışmalarını panjur üzerinde yoğunlaştırmış olup siz değerli kullanıcılarına daha iyi ev ortamı yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışma disiplini benimsemiş ve tamamen yatay ve dikey olarak panjur sistemini yenilenebilir güneş enerjisi motor teknolojisini kullanmaktadır .

Mayadoor panjur ısı ses gölgelendirme ve kurşun geçirmez ile donatılmış olup olabilecek hırsızlıklara karşı maksimum güvenlik ile sektörde lider olmanın gururunu yaşamaktadır .

Mayadoor olarak panjursuz ev kalmasın güvenliksiz pencereler olmasın her mevsim güvenle konforu yaşatmaktadır .

Siz evde olmasanız bir gün veya haftalarca panjurunuz güneş yağmur rüzgar ve 24 saat esasına istinaden gece ve gündüz olarak 24 saat olarak istenilen zaman dilimlerine göre açılıp kapanabilir.

İstenilen projenize uygun ölçülerde teknik olarak üretim yapılır .

Seçilen panjur ürünü her mevsim işlevini yerine getirebilmeli ve siz değerli kullanıcıları olarak enerji ve maddi tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

Mayadoor panjur yazın güneşten korur ve kışın ise ısı kaybı yapmaz .

Mayadoor Panjurlarında somfy lts serisi motor kullanmaktadır .

Alternatif olarak diğer marka motorları ile öne çıkmaktadır .

Panjur lamelleri çift kat alüminyum iç ve dış yüzey iç kısmında ses ve ısı yalıtımlı polüratan dolgulu ile sağlanmış ve test edilmiştir panjur lamelleri birleşim yerlerinde yazın gölgelendirme olarak tasarlanmıştır

Her eve ve projeye uygun mayadoor panjur lamelleri üretilmektedir .

Alüminyum panjur teknik özellik ve donanım olarak yenilene bilir güneş enerjisi ile çalışmaktadır .

Elektrik olmadan 24 saat esasına ve 365 gün kullanabileceğiniz evinizin villanızı ve yazlığınızı her gün güvene alabileceğiniz bir mayadoor ürünüdür.

Mayadoor kepenk işyerleri için tasarlanmış olan bu ürünümüz teknik donanım ve görsel olarak işyerinizin vitrinine değer katar .

Kumandalı kepenk veya otomatik kepenk olarak kullanılmakta olan mayadoor kepenk  alüminyum çelik galvaniz ve paslanmaz dekorotif kepenk olarak şık bir işyerine sahip olursunuz.

Mayadoor kepenk ürünlerine sahip olmanın konforunu yaşamaktan gurur duyar.

Bu ürünümüz pervole ve mikro delikli ile mimari görüntü elde edebileceğiniz mayadoor otomatik kepenk sistemleri sayesinde güvenle kullanmak isteğeceğiniz otomatik kepenk ürünümüzdür .

Mayadoor otomatik kepenk istenilen ölçü ve ebatlarda ve projenize uygun üretim ve montaj yapılmaktadır .

Mayadoor kepenk istenilen ral rengine elektrostatik fırın boya ile boyanır rengi uzun yıllar boyanan renkte kalır .

Mayadoor otomatik kepenk  kullanılan malzemeler alüminyum dan oluşan katlanabilir lameller ve yanlanarak kaymasını önleyecek pvc tapa sayesinde arızalanmayı ve uzun yıllar kullanabilirsiniz .

Mayadoor alüminyum otomatik kepenk garaj kapısı ve fabrika kapıları olarakda kullanılır .

Geniş lamel seçeneği ile istenilen ölçü ve projeye uygun hörmann otomatik fabrika kapıları olarak kullanılmaktadır.

Mayadoor işiniz geride kalmasın diye maksimum güvenlik sıfır hata ile çalışmaktadır .

Sessiz ve gürültüsüz motor şeçenekleri ile elektirik kesintisi olsa bile enerji kesintisi yaşamadan kesintisiz kepenk güç kaynağı ile hiçbir işinize geç kalmazsınız.

Her daim işinizi zamanında yapmanın güvenini yaşatmakla beraber hırsızlıklara karşı güvenle işyerinizi teslim edeceğiniz mayadoor işyeri ve otomatik kepenkleri çalışma ve enerji voltajı 220/380 volt olarak istenilen ölçü ve ebatlara göre kullanılacak geniş ürün yelpazesine mayadoor sahiptir.